flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Судова повістка про виклик в суд: Вірстюк Володимир Володимирович

07 травня 2020, 09:10

У К Р А Ї Н А

Новоград - Волинський міськрайонний суд Житомирської області

11700, м. Новоград-Волинський Житомирської обл., вул. Івана Франка, 31 тел.: (04141) 2-15-66,факс: (04141) 2-14-01

Веб-сайт: http://nv.zt.court.gov.ua E-mail: inbox@nv.zt.court.gov.ua

06 травня 2020 року 3/0285/745/20

вих. № 285/1220/20/11629/2020

 

Вірстюк Володимир Володимирович

вул. Січових Стрільців, 34 б, кв.102,

м. Калуш,

Івано-Франківська обл.,77303

т.+38(050)9379397

електронна адреса: nesplyak1997@gmail.com

 

На розгляді в Новоград-Волинському міськрайонному суді перебуває адміністративний матеріал про порушення Вами ст.44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Повідомляю, що відповідно до ст.276 КУпАП правопорушення, передбачене ст.44-3 КУпАП не відноситься до категорій справ, які можуть бути розглянуті за місцем проживання особи, відносно якої складено адміністративний матеріал, а тому справу буде розглянуто в Новоград-Волинському міськрайонному суді Житомирської області (вул. Івана Франка, 31, в м. Новоград-Волинський, Житомирської області), суддею Літвин О. О.

Розгляд адміністративного матеріалу про притягнення Вас до адміністративної відповідальності повторно відкладено на 14 год. 30 хв. 03 червня 2020 року.

На вказану дату Вам необхідно прибути в судове засідання в приміщення Новоград-Волинського міськрайонного суду для участі в справі.

У разі неможливості прибути на наступне судове засідання особисто, Ви маєте право направити свого захисника, з метою недопущення порушення строків розгляду справи.

З всіма правами особи, яка притягається до адміністративної відповідальності Ви можете ознайомитись на звороті вказаного листа.

 

Помічник судді В.С. Кривицька

 

Кривицька 04141 <№тел>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Права особи, яка притягається до адміністративної відповідальності:

 

Стаття 268. Права особи, яка притягається до адміністративної відповідальності

  1. Особа, яка притягається до адміністративної відповідаль­ності має право:

  2. знайомитися з матеріалами справи;

  3. давати пояснення;

  4. подавати докази;

  5. заявляти клопотання;

  6. при розгляді справи користуватися юридичною допомогою адвоката, іншого фахівця у галузі права, який за законом має право на надання правової допомоги особисто чи за дорученням юридичної особи;

  7. виступати рідною мовою і користуватися послугами перекладача, якщо не володіє мовою, якою ведеться провадження;

  1. оскаржити постанову по справі.

Справа про адміністративне правопорушення розглядається в присутності особи, яка притягається до адміністративної відповідальності. Під час відсутності цієї особи справу може бути розглянуто лише у випадках, коли є дані про своєчасне її сповіщення про місце і час розгляду справи і якщо від неї не надійшло клопотання про відкладення розгляду справи.

При розгляді справ про адміністративні правопорушення, передбачені частиною першою статті 44статтями 51146160172 - 4 - 172 - 9173173 - 2частиною третьою статті 178статтями 185185 - 1статтями 185 - 7187 цього Кодексу, присутність особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, є обов’язковою. У разі ухилення від явки на виклик органу внутрішніх справ або судді районного, районного у місті, міського чи міськрайонного суду цю особу може бути органом внутрішніх справ (Національною поліцією) піддано приводу.

Стаття 270. Законні представники та представники

Інтереси особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, і потерпілого, які є неповнолітніми або особами, що через свої фізичні або психічні вади не можуть самі здійснювати свої права у справах про адміністративні правопорушення, мають право представляти їх законні представники (батьки, усиновителі, опікуни, піклувальники).

Інтереси потерпілого може представляти представник - адвокат, інший фахівець у галузі права, який за законом має право на надання правової допомоги особисто чи за дорученням юридичної особи.

Законні представники та представники мають право знайомитися з матеріалами справи; заявляти клопотання; від імені особи, інтереси якої вони представляють, приносити скарги на рішення органу (посадової особи), який розглядає справу.

Повноваження адвоката як представника потерпілого посвідчуються документами, зазначеними у частині другій статті 271 цього Кодексу.

Стаття 271. Захисник

У розгляді справи про адміністративне правопорушення можуть брати участь адвокат, інший фахівець у галузі права, який за законом має право на надання правової допомоги особисто чи за дорученням юридичної особи. Ці особи мають право знайомитися з матеріалами справи; заявляти клопотання; за дорученням особи, яка його запросила, від її імені подавати скарги на рішення органу (посадової особи), який розглядає справу, а також мають інші права, передбачені законами України.

Повноваження адвоката на участь у розгляді справи підтверджуються довіреністю на ведення справи, посвідченою нотаріусом або посадовою особою, якій відповідно до закону надано право посвідчувати довіреності, або ордером чи дорученням органу (установи), уповноваженого законом на надання безоплатної правової допомоги, або договором про надання правової допомоги. До ордера обов’язково додається витяг з договору, в якому зазначаються повноваження адвоката або обмеження його прав на вчинення окремих дій як захисника. Витяг засвідчується підписами сторін.

Якщо особа є суб’єктом права на безоплатну вторинну правову допомогу, у розгляді справи про адміністративне правопорушення може брати участь адвокат, який призначений Центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Зазначений адвокат має права, передбачені частиною першою цієї статті та іншими законами.

Повноваження адвоката, призначеного Центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги, підтверджуються дорученням, що видається Центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги.